Beyin Kursu

Beyin Kursu

Beyin kursu, otomobillerin elektronik kontrol ünitesinde kendisini geliştirmek isteyenler için sunduğumuz bir hizmettir. En son teknolojik cihazların kullanıldığı oto tamir kurs merkezimizde hem teorik hem de pratik olarak sizlere zengin bir eğitim içeriği sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden gelebileceğiniz oto beyin tamir kursumuzda öğrenene kadar öğretim ilkesi ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Alanında uzman olan bir ekip ile süreci yöneten firmamız, gerekli programları ve dokümanları kullanarak beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Sektörde kendisini kanıtlayan eğitmenlerimiz, öncelikle sizlere teorik olarak eğitim verir. Otomobillerin elektronik kontrol ünitesi olarak adlandırılan ECU sistemine öğreten eğitmenlerimiz, teorik kısım bittikten sonra pratik uygulamalara geçer. Fethiye Oto Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirmiş olduğumuz pratik dersler, öğrenci odaklı olarak verilir. Oto elektronik konuları hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri tamamıyla sizlere aktaran eğitmenlerimiz temel seviye, orta seviye ve ileri seviye gibi farklı seviye gruplarında birebir beyin kursu konusunda eğitimler verir.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursunda Farklı Eğitim Seviyeleri
Beyin kursu konusunda uzmanlaşan eğitmenlerimizin farklı düzeylerde vermiş oldukları eğitimler sayesinde siz de hızlı bir şekilde eğitim sürecini tamamlayabilirsiniz. Oto beyin tamir kursu kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerde ABS kontrolü üzerinde de hakimiyet kuracaksınız. Bunun yanı sıra otomobillerde sürücülerin ve diğer yolcuların güvenliğini sağlayan airbag beyin tamiri konusunda da en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm donanımları sizlere sunan firmamız sayesinde kurs merkezimizden mezun olduktan sonra kendi iş yerinizi açabilir veya kalifiye bir eleman olarak sektörde varlığınızı sürdürebilirsiniz. İş yeri açmak için ihtiyacınız olan ekipmanlar konusunda da sizlere destek sunan firmamız, chip tuning ve DPF gibi konularda da profesyonelleşmenize yardımcı olur. Gösterge, immobilizer, şanzıman, ileri tesis ve yazılım yükleme gibi aklınıza gelebilecek her konuda bizden alacağınız desteklerle en doğru sonuçlara ulaşırsınız. Cihaz zorunluluğunun bulunmadığı kurs merkezimizde ihtiyacınız olan tüm tesisatlar tarafımızca sunulur. Bire bir olarak alacağınız eğitimlerde merak ettiğiniz ve anlamadığınız konuları tekrar tekrar anlattırabilirsiniz.

Beyin Kursunu Sektörün Duayenlerinden Alın
Sektörün duayen isimlerinden alacağınız beyin kursu hizmetimiz, konaklama kaygısı olmadan en doğru sonuçlara ulaşmamıza yardımcı olur. Muğla’nın Fethiye ilçesinde sunmuş olduğumuz eğitimlere Türkiye’nin dört bir yanından katılabilirsiniz. Ulaşım, yeme içme ve konaklama gibi süreçler bizim tarafımızdan organize edilir. Kurs merkezimizi tercih ettiğinizde, tüm bu süreçler tarafımızca programlanır ve sizi de özel araçlarla havaalanından alırız. Havaalanından aldığımız kursiyerlerimizi konaklayacak alana götürürüz. Kahvaltıdan sonra kursumuz başlar. Bu sayede siz, sadece alacağınız eğitime odaklanma fırsatı bulursunuz. Kendi başına başarabilme yeteneğine sahip olan ve kendi gücüne inanan kursiyerlerimiz sayesinde geleceğin oto beyin uzmanların yetiştiriyoruz. Oto beyin konusunda aklınıza gelebilecek her detayda bizim imzamız vardır. Beyin tedarik ihtiyaçlarına en uygun fiyatlarla ulaşmak için de tercih edebileceğiniz firmamız, en doğru malzemelere en uygun fiyatlarla ulaşmamıza yardımcı olur. Ortalama bir ay süren eğitim sürecimiz, arıza tespit programlama eğitiminden dijital gösterge tamirine kadar çok geniş bir kapsamda ele alınır. Egzoz geri dönüşüm sistemi iptali, partikül filtresi iptali, kilometre tamiri, anahtar kodlama, BSİ çeşitlerini tanıma gibi zengin bir kurs kapsamına sahip olmak için sizde bizi tercih edin.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursu ile Liderler Arasına Katılın
Sektöründe rüştünü ispatlamış olan firmamız, hızlı iletişim kanalları ile merak ettiğiniz sorulara kolay bir şekilde yanıt bulmanıza yardımcı olur. Kapsamlı bir şekilde sunmuş olduğumuz eğitim hizmetlerinde uzun yıllar boyunca sahada bizzat görev almış eğitmenler tarafından eğitilirsiniz. Örnek senaryolar üzerinden ilerleyeceğiniz kurs sürecinde olası tüm problemlere karşı nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olur ve bu bilgileri pratik üzerinde test edersiniz. Eski ve yeni her marka araca anında ve profesyonel bir şekilde hitap edebilmek için alanında uzman olan eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz. Hangi cihazın hangi durumda kullanılacağı, acil durumlarda yapılması gerekenler, hangi ekipmanlara ihtiyacınız olduğu gibi bir iş yeri açmak için ihtiyacınız olan tüm detaylara bizimle ulaşabilirsiniz. Otomobillerin elektronik servis iş süreci ve otomobillerin dinamikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olarak hem binek hem de ticari araç gibi tüm araç türleri arasında profesyonelliğinizi konuşturacaksınız. Beyin tamiri eğitimi olarak da adlandırılan oto beyin tamir kursumuzda teknolojinin gücünden faydalanın. Özel tamir programları vasıtasıyla sizlere en uygun sonuçları sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Otomotiv sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan ve getirileri çok fazla olan beyin tamirlerinde uzmanlaşarak siz de yaşamanızı idame ettirebilir ve çevrenize istihdam sağlayabilirsiniz. Üreten, hizmet veren ve emek verenlerden olmak için tercih edebileceğiniz kurs merkezimizde önemli bir gelir kaynağına sahip olacaksınız. Çok sık rastlanmayan fakat rastlanıldığı zamanda önemli bir bütçe ayrılması gereken beyin problemlerinde en doğru müdahalelerde bulunmak ve sektörün liderleri arasında yer almak için siz de bizi tercih edin.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursu ile Pratik Eğitimler Alın
Örnek arıza vakaları üzerinde alacağınız teorik ve pratik eğitimler sayesinde gerçek zamanda yaşadığınız beyin problemlerine hızlı bir şekilde müdahale edebileceksiniz. Yerinde saymayan, teknolojilerin getirilerinden sonuna dek faydalanan ve profesyonel bir şekilde hizmet arz eden markalaşmış bir firma olmak için tercih edeceğiniz oto beyin tamir kursumuzda en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Kurs merkezimizden maksimum fayda almanız için sizlere belirli bir kısıtlama getirmiyoruz. Kursumuzu tamamlayacağız birinci ayın sonunda dilerseniz kursu ücretsiz olarak uzatabilir ve tam olarak öğrendiğinizden emin olduğunuzu düşünene kadar bizlerden ders alabilirsiniz. Eğer beyin tamiri konusunda yeteri kadar bilgiye sahipseniz farklı eğitim seviyelerinden de derslere başlamanız mümkündür. Bu sayede kurs sürecini daha da kısalta bilirsiniz. İşinize hemen başlamak için sadece eksik olduğunuz konular hakkında da ders alabilirsiniz. Bire bir profesyonel eğitmenlerden alacağınız derslerde nokta atışı yaparak ihtiyacınız olan tüm bilgilere kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Arızalı olan araçlar üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalı eğitim süreçleri, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Yemekten yola, konaklamadan eğitim sürecine kadar tek bir paket halinde sunduğumuz kurs merkezimizde daha sonra sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız. Bütçenizi aşmadan, cep yakmayan çözümlerimiz ile en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursu ile Oto Beynine Hakimiyet Kurun
Beyin kurs merkezimizden alacağınız hizmetler ile birlikte beyinler üzerinden alacağınız pratik ve teorik hizmetler ile kazanan siz olacaksınız. Ford CArgo Euro 3, İveco Strailes Euro 3, Mercedes Euro 5, Scania Euro 5 ve Ford CArgo Euro 5 beyni üzerinden alacağınız teorik ve pratik eğitimler sayesinde kusursuz bir uzman olarak kurs merkezimizden ayrılacaksınız. Sunmuş olduğumuz eğitimlerde gerekli dokümanları teknolojik cihazlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Son teknolojik programları kullanarak vermiş olduğumuz beyin kursu hizmetlerinden memnun kalmamanız mümkün değil. Teorik ve pratik eğitimin bir arada sunulduğu kurs merkezimizde otomobillerin elektrik elektronik ile ilgili konularında en doğru sonuçları alacaksınız. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar çok zengin bir kapsama alanı içerisinde alacağınız eğitimler ile en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Sınırlı sayıda kontenjan ile vermiş olduğumuz eğitimlerde şanslı kursiyerlerimizden biri olmak için acele edin. Tüm oto beyin programlama işlemlerini ele aldığımız kurs merkezimizde kalıcı arızaların çözümlenmesi konusunda da beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Kronik arızalar ile ilgili yaşanan problemler için de bizi tercih edebilirsiniz. Araç başında gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalar sayesinde süreci yaşayarak ve yaparak öğrenirsiniz. Örnek arıza kodları üzerinden verdiğimiz eğitimler sayesinde siz de gerçek hayatta karşılaştığınız araçlardaki beyinsel problemlere karşı en uygun çözümleri geliştireceksiniz. Farklı senaryolar üzerinden değerlendirmeye aldığımız eğitim süreçlerinde arıza tespit cihazlarını nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Ortam ihtiyaçları, diyagramlar, dinamikler, otomobil elektroniği, servis iş akışı gibi konularda alacağınız eğitimlerde kusursuz sonuçlara ulaşmak için bizimle iletişime geçin. ECU testi simülatör alımı için de destek verdiğimiz firmamız kapsamında kapsamlı bir eğitim programı uyguluyoruz. Teorik ve pratik uygulamalar ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde gün gün istediğiniz eğitim sürecine dahil olabiliyorsunuz. Parça numaraları, jaltest şemaları, katalog, beyin ve sensör arasındaki ilişki gibi konularda teorik bilgi alabilirsiniz. Uygulama konusunda da en doğru sonuçları alabileceğiniz programımızda hangi sensör nasıl çalışır, komponent ölçümü ve testleri, osiloskop eğitimi, multimetre kullanımı, parametre değişimi gibi konularda destek alabilirsiniz.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursu Her Marka Araçta Geçerli
Tüm markalardaki araçlarda en doğru sonuçlara ulaşabileceğinizi beyin kursumuzda beyin üzerinde devre takibi, parça değişimi, arıza tespit cihazı ile beyin nasıl bağlanır gibi konularda profesyonel olacaksınız. Alanında uzman olan ekiplerimizin hizmetlerinden faydalanarak sektörde kalifiye bir eleman olabilirsiniz. Kendi iş yerini açmak isteyenlerin de tercihi olan kurs merkezimizde, sizlere son teknolojik cihazlar ile hizmet veriyoruz. Teknolojinin getirilerinden faydalanarak en kısa sürede nasıl otomobillerin beyin bölümünde bulunan arızaların tespit edileceğiniz öğretiyoruz. Siz, işinizi kaliteli bir şekilde yaptığınızda müşteriler kendiliğinden gelecektir. Bir metropolde dahi yaşıyor olsanız, eğer alanınızda iyiyseniz reklama dahi gerek duymadan müşterileriniz arasında ünlenirsiniz. Oto tamir sektörü de genellikle tavsiye üzerine yoğunlaşılan bir sektördür. Bu sektörde var olmak, kullanıcı deneyimini iyileştirmek oldukça önemlidir. İşinizi ne kadar iyi yaptığınızın yanı sıra iş bitirme süresi de müşterileriniz için önemli olacaktır. Bu nedenle kurs merkezimizde hem işinizin en iyisi olmanızı sağlıyoruz hem de bu işi kısa sürede tamamlayarak sizinle aynı mesleği icra edenlere farkınızı göstermenizi sağlıyoruz. Sadece 1 aylık bir kurs süreci sonrasında kaliteli sonuçlara ulaşabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir alana sahip olacaksınız.


Oto Beyin Tamir

Beyin Kursu Uzmanı Olun
Oto beyin konusunda bir uzman olmak için daha fazla beklemeyin. Yılın belirli dönemlerinde açmış olduğumuz kurslarımıza katılarak hayallerinizin peşinden koşun. Kurs merkezimizde, bire bir eğitimler verildiği için, kursiyerlerimizi sınırlı sayıda tutmak durumundayız. Her eğitimcimiz, öğrencisi ile bire bir ilgilenir. Bu nedenle bir kez kaçırdığınız kursumuz için bir sonraki kurs sezonunu beklemek durumunda kalırsınız. Zaman sizin için önemliyse, hemen otomobil beyni konusunda uzmanlığını konuşturan kurs merkezimiz ile iletişime geçin. Cazip ödeme avantajları sayesinde sizin için en uygun olan kurs seçeneklerine kolayca ulaşın. Birbirinden nitelikli eğitimcilerin bir arada bulunduğu kurs merkezimizde gerçek ustalardan destek alacaksınız. Sektörün en iyilerinden alacağınız eğitimler, deyim yerindeyse boynuzun kulağı geçmesini sağlayacak. Her defasında bir sonraki adıma ilerleyen öğrencilerimiz sayesinde otomobil tamir sektörü gelişecek. Buna, teknolojideki katkılar da eklenince çok daha hızlı, pratik sonuçlar üretebilen, teknolojiyi yakından takip eden profesyonel otomobil tamir ustaları yetişecek. Eğitim seviyeniz ne olursa olsun bizimle iletişime geçerek benzersiz kurs hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi 268 Sok. No:13 Fethiye / MUĞLA

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts 08:00 - 18:00

Eğitimlerimiz

» Türkiye'nin 1 Numaralı Beyin Tamir Kursu