Beyin Tamir Kursu

Garantili Beyin Tamir Kursu İle Bir Adım Öne Geçin

Beyin Tamir Kursu konusunda uzman olan firmamız, bütüncül bir yaklaşım ile tamir kursundan elde etmek istediğiniz verimi almanızı sağlıyor. Kurs merkezine en yakın noktalarda konaklama imkanı sunan ekibimiz, bu sayede Türkiye’nin her yerinden kursiyer kabul ediyor. Alanında uzman olan ekibimiz, sizi VIP araçlarla havaalanından alarak konaklama yapacağınız merkeze götürür. Bu sayede bavul taşıma veya ulaşım aracı bulma gibi konular üzerinde düşünmek zorunda kalmazsınız. Yüksek standartlarda konaklayacağınız merkeze ulaştığınız gün eğitim hizmetlerimiz başlar. Eğitimlerimize öncelikle teorik olarak başlarız. Teorik eğitim kapsamında full paket eğitim destekleri sunarız. Daha önce oto beyni konusunda eğitim almışsanız farklı bir seviyeden eğitime başlamanız da mümkündür. Sektörel tecrübeye sahip olan uzmanlarımız sayesinde en doğru sonuçları alırsınız. Olabilecek tüm senaryolar üzerinden işlemlerini gerçekleştiren ekip arkadaşlarımız, sizi mümkün olan tüm durumlara karşı tam kapsamlı olarak hazırlar. Fethiye bölgesinde garantili olarak verdiğimiz beyin tamiri kursu sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılarsınız. Bire bir gerçekleştirdiğimiz vaka çalışmaları sayesinde uygulama yaparken öğrenirsiniz. Müşteri ilişkileri eğitimi ve cihaz kullanımı bakımından da alacağınız üst düzey destekler sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. 


Beyin Tamir KursuBeyin Tamir Kursu ile Sektörünüzde Yükselin
Deneyimli kadrosu ve sektör tecrübesi ile tüm bilgi birikimini öğrencilerine aktaran kurs merkezimizde sunmuş olduğumuz garantili beyin tamiri eğitimlerinden siz de faydalanın. Kesin olarak öğrendiğinizden siz emin olana kadar ücretsiz bir şekilde kursumuzu uzatmanız mümkündür. Garantili eğitim hizmetlerimiz esasında 1 ay sürer. 1 aylık eğitim sonrasında dilediğiniz kadar eğitim almaya devam edebilirsiniz. Sınırlı sayıda kursiyer için sunduğumuz eğitim hizmetlerinden faydalanmak için acele edin. Bire bir olarak gerçekleştirmiş olduğumuz eğitimlerle kazanan siz olacaksınız. Sadece eğitim sürecinde değil, eğitim sonrasında da sizlere destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman olan ustalardan ihtiyaç duyulan yazılımları ve donanımları aldıktan sonra çalışmalarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz. Canlı vaka çalışmaları ile uygulama esnasında teorik olarak öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.Bu sayede tam kapsamlı bir öğrenme süreci geçirirsiniz. Kurs süresince ihtiyacınız olan programlama cihazlarını sizin için tedarik ediyoruz. Son teknoloji ile donatılan programlama cihazları sayesinde siz de teknolojiyi yakından takip edebiliyorsunuz. Kursumuz süresince kilometrenin tamir edilmesi, oto betin tamiri cihazlarını nasıl kullanacağınız gibi konular hakkında detaylı bilgiye sahip oluyorsunuz. Elektronik kontrol ünitesinin tamir edilmesi, ABS oto beyninin tamiri ve Airbag tamiri gibi konularda tam destek alabileceğiniz Beyin Tamir Kursu ile siz de kazananlar arasındaki yerinizi alın.


Beyin Tamir KursuBeyin Tamir Kursu ile Kapsamlı Öğrenin
Kapsamlı bir öğrenim sürecinin sunulduğu Beyin Tamir Kursu kapsamında beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Oto anahtar kodlama, mazot pompa beyni tamiri, BSİ oto beyin tamiri gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda sizlere destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kursumuzu başarıyla tamamlayanlara ise kurum sertifikası veriyoruz. Oto beyin tamiri konusunda sektörünün lideri olan firmamız, sınırlı kontenjan ile beyin tamiri konusunda kendisini geliştirmek isteyen veya sıfırdan beyin tamiri hakkında bilgilenmek isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor. Eğitimlerimiz bire bir verildiği için bu hizmetlerden yalnızca belirli sayıdaki kullanıcının yararlanabileceğini unutmayın. Oto beyin programlama işlemlerinin tamamına hakim olacağınız kurs merkezimizde kalıcı arızaların etkin bir biçimde çözümlenmesini öğreneceksiniz. Tüm bunların yanı sıra kronik arızalar konusunda da destek alabileceğiniz kurs merkezimizde ECU olarak adlandırılan ve halk arasında otomobilin beyni olarak bilinen sistemler üzerinde uzman olacaksınız. Uygulama ve teorik bilgilerin net bir şekilde sizlere sunulduğu eğitim hizmetlerimiz sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Siz de kusursuz bir usta olmak istiyorsanız bize danışın. Arıza kodları üzerinden ECU programlama cihazlarını net bir şekilde öğreneceğiniz kurs merkezimizde arıza tespiti konusunda sektörünüzün lideri olacaksınız. Araç başında gerçekleştireceğiniz uygulamalar sayesinde en doğru kurs merkezini tercih ettiğinizden emin olacaksınız. Çeşitli uygulamalar ile şekillendirdiğimiz kapsamlı hizmetlerimizde yılların tecrübesini sizlere yansıtıyoruz. Önceden hazırlanan araç gereçler sayesinde siz geldiğinizde her şey hazırlanmış oluyor. Eğitim süresince hiçbir araç ve gereci satın almanız gerekmiyor. Eğitim süresince direkt olarak kullanabileceğiniz araç gereçleri sizin için temin ediyoruz. Sizler için sunmuş olduğumuz arıza tespit cihazlarının nasıl kullanılacağı ilgili detaylı bilgiyi de sizlerle paylaşıyoruz. Öncelik olarak sunduğumuz teorik bilgilerden sonra diagramlar, otomobil elektroniği, servis iş akışı gibi konularda pratik dersler de veriyoruz.  


Beyin Tamir KursuBeyin Tamir Kursu ile Otomobil Sizden Sorulsun
Sektörünüzün en iyisi olmak için çok çalışmak gerekir. Bilgiyi bir kez öğrenmek yetmez. Bilgiyi özümsemek ve sektörel gelişmelerden haberdar olmak gereklidir. Alanında uzman ustalarımız ve teknisyenlerimiz ile sizler için özel olarak sunduğumuz hizmetlerden tam kapsamlı olarak faydalanmanızı sağlıyoruz. Fethiye oto sanayi bölgesinde vermiş olduğumuz eğitimlerde teorik olarak sunduğumuz konular, elektronik kontrol ünitesinin çalışma prensibi ile başlar. Ardından ECU ve sensör arasındaki iletişimin detayları hakkında bilgilendirilirsiniz. Sistemin çalışma prensibinden şema okumaya kadar ECU ile ilgili aklınıza gelebilecek her konu hakkında bilgilendirilirsiniz. Noktadan çevreye doğru bir şema çizilen bu sistemde, daha sonra elektronik kontrol ünitesi ile bağlantılı olan elemanlar hakkında teorik ve pratik bilgiye sahip olursunuz. Otomobil beyni hakkında hiçbir bilgisi olmayan kursiyerlerimiz için beyin nedir, canbus nedir ve parça numaraları gibi temel bilgileri de sunarız. Biliyoruz ki bir öğrencinin temeli ne kadar sağlam olursa üstüne eklenen bilgiler de o derecede özümsenir. Bu nedenle öğrencilerimizin temelinin sağlam olmasına özen gösteriyoruz. Flex cihazı ile beyin okuma yazma, hangi sensör nasıl çalışır, komponent ölçümü ve testleri, osiloskop eğitimi ve multimetre kullanımı gibi konularda kursiyerlerimizi bilgilendiriyor ve eğitim sonrasında kendi iş yerlerini açabilecek kapasiteye erişmelerine olanak sağlıyoruz. Eğitimin sonraki günlerinde ecutest ile farklı beyinler üzerinde testler gerçekleştiriyor ve parça değişimi gibi konuların üzerine eğiliyoruz.  

Beyin Tamir Kursu için Kapsamlı Eğitim
Sunmuş olduğumuz kapsamlı eğitimler sayesinde kursiyerlerimizin bir meslek sahibi olmasını sağlıyoruz. Tam 1 ayda bir meslek sahibi olmak mümkün. İmkanlarınız dahilinde, kurs sonrasında kendi iş yerinizi açabilirsiniz. İş yerinizi açarken ihtiyacınız olacak test cihazları ve onarım ekipmanları konusunda da sizlere destek sunuyoruz. Kursu bitirdikten sonra bilgi birikimimize ve deneyimlerimize ihtiyaç duyduğunuzda da yanınızda oluyoruz. Kısacası kursiyerlerimiz ile iletişimimizi hiçbir zaman kesmiyoruz. Sektördeki dinamikleri yakından takip eden firmamız, uygulamalı eğitimleri ile en doğru sonuçları almanıza yardımcı oluyor. Türkiye’deki sayılı eğitmenlerin bir arada bulunduğu kurs merkezimiz, tecrübesi ile benzerlerinden ayrışır. Direkt olarak oto beyni konusuna yıllarını vermiş olan ustalardan eğitim almanızı sağlayan firmamız, sahada görev almış ve sektöründe usta olarak parmakla gösterilen eğitimcileri bir arada sunar. Örnek senaryolar üzerinden bire bir şekilde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerden siz de memnun kalacaksınız. Eğitim süresince sahip olacağınız cihazların nasıl kullanılacağı, hangi durumlarda kullanılacağı ve kullanılmaması gereken durumları sizlere detaylı olarak aktaracağız. Teknolojinin gelişimi ile birlikte günümüzde beyinsel problemler birkaç saniyede tespit edilebiliyor. Arıza tespit cihazları ile gerçekleştirdiğimiz işlemler, zamandan önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu da profesyonellik ile teknolojinin gücünü birleştirmenizi sağlıyor. Geçmiş ile geleceğin buluşma noktası olan oto beyni kurs merkezimizde tam olarak ihtiyacınız olan bilgiler veriliyor.  


Beyin Tamir KursuBeyin Tamir Kursu ile 360 Derece Öğrenin
360 derece öğrenim hizmeti ile tam kapsamlı destek alabileceğiniz kurs merkezimizde farklı tamir versiyonlarını sizlere öğretiyoruz. Bugüne kadar kazanmış olduğumuz yüzlerce referansımız gönüllü olarak tanıtımımızı yapar. Sektörde reklamlarıyla değil, güçlü referans ağı ile bulunan firmamızdan siz de faydalanın, sektörünüzün liderleri arasındaki yerinizi alın. Bire bir olarak alacağınız eğitimler, tamirhane ortamında gerçekleşeceği için eğitimi gerçek yaşam ile ilişkilendiriyoruz. Teknolojik altyapıya sahip olan güçlü cihazlarımız sayesinde alanınızda uzmanlaşmanızı sağlarken iş gücünden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Çünkü; bir hizmeti en iyi şekilde verenin en çok çalışan olmadığını biliyoruz. Doğru bir şekilde çalışarak başkasının saatler harcadığı işlemleri birkaç dakikada tamamlamanız mümkün olabiliyor. Biz, sizlerin profesyonel bir beyin tamircisi olmasını sağlıyoruz. İnsanların güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini ve sorunsuz bir şekilde trafikte bulunmalarını sağlıyoruz. Trafikteki sürücülerin sağlığı ve çevrede bulunan canlıların sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Sizin de önce canı önemsemeniz ve sektörünüzde güvenilir bir firma olmanız için eğitimlerimizi tam kapsamlı olarak sunuyoruz. Eğitim hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olan dokümanlara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Ezbere bilgiyi değil, düşünerek sonuca varmanızı sağlıyoruz.  

Beyin Tamir Kursu İçeriği
360 derece eğitim anlayışı ile sunmuş olduğumuz kurs hizmetlerinde önceliği araç beyinlerinde en çok karşılaşılan problemlere veriyoruz. En ciddi sorunları çözdükten sonra basit sorunları kendiliğinizden çözebileceksiniz. Önemli bir gelir kaynağı oluşturan problemlere ağırlık veren ekibimiz, eğitim sonrasında ciddi anlamda hayatını ve işletmesini idame ettirebilen bir usta olmanızı sağlayacak. Çok sık rastlanmayan ve çözümü gerçek bir ustalık gerektiren konular üzerine de yoğunlaşan uzmanlarımız, oto beyin tamiri ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere sunar. Oto beyin programlama talepleri ile de karşılaşacağınız için eğitim müfredatımıza beyin programlama konusunu da ekledik. Aracının performansını artırmak isteyen, yakıt tasarrufu yapmak isteyen veya motor açısından aracını modifiye ettirmek isteyenlerin taleplerine de en uygun çözümleri siz sunacaksınız. ECU örneklerini kapsamlı olarak sizlere sunan uzmanlarımız, araç başında verdiği eğitimler ile gerçekten siz öğrenene kadar öğretmeye devam eder. Saha uygulamaları ile zenginleştirdiğimiz eğitim müfredatından faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. Sektörünün lider kurs merkezleri arasında bulunan firmamız, zengin saha uygulamaları ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.  


Beyin Tamir KursuBeyin Tamir Kursunda Bire Bir Öğretim
Bire bir öğretim imkanından faydalanacağınız oto beyin tamiri kursumuzda en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Arızalı araçlar üzerinde uygulamalı eğitim alacağınız merkezimizde teorik ve pratik bilgileri sunarak özümsemenizi sağlıyoruz. Oto beyni ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilerin sizlere sunulduğu kurs merkezimizde son teknolojik cihazları kullanıyoruz. Bilgiyi öğrenirken ekipman bakımından geride kalmak da sizi geriye atar. Sektörde tutunmak ve hatta rakiplerinizin önüne geçmek için teknolojik ekipmanlara da eğitim kadar önem vermelisiniz. Elektronik kontrol ünitesi konusunda rüştünü ispatlamış olan eğitmenlerimizden alacağınız eğitimler sayesinde önemli bir meslek konusunda istihdam oluşturabilirsiniz. Yazılım güncelleme, ileri teşhis, şanzıman, immobilizer, gösterge, ECU ve DPF/FAP gibi konularda alacağınız kapsamlı eğitimlerle siz de eğitim verecek kadar bilgi sahibi olacaksınız. Sektörde geçirdiğiniz yıllar ise deneyimlenmenize olanak sağlayacaktır. Bu sayede zaman içerisinde hem öğrenen hem öğreten olabilirsiniz. Öğrenen olacaksınız; çünkü öğrenmek hiç bitmez. Öğreten olacaksınız; çünkü elde ettiğiniz bilgi birikimini oto beyni konusunda kendini geliştirmek isteyenlere aktarmak isteyeceksiniz.  


Beyin Tamir Kursu

Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi 268 Sok. No:13 Fethiye / MUĞLA

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts 08:00 - 18:00

Eğitimlerimiz

» Türkiye'nin 1 Numaralı Beyin Tamir Kursu