Hakkımızda
Kursumuza en yakın noktada konaklamanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin her yerinden gelebileceğiniz oto beyin tamir kursundan gerçek bir uzman olarak çıkacaksınız.

Otomobillerin elektronik kontrol ünitesinde meydana gelen problemlerin anında tespit edilerek sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayan ekibimiz beklentilerinizi tam olarak karşılar. 2003 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren firmamız, kesintisiz olarak sizleri en kaliteli hizmet ile buluşturuyor. Oto beyin cihazlarının satışını gerçekleştiren ve otomobillerin beyinlerinde meydana gelen problemlerin çözüme kavuşturulmasını sağlayan ekibimiz dijital gösterge tamiri, immobilizer tamiri, airbag tamiri ve ABS tamir ekibi ile farklı konularda yüksek nitelikli çözümleri sizler için sunuyor. Muğla’da hizmet gösteren firmamızdan Muğla’nın tüm ilçelerinden faydalanmanız mümkündür. 


Garantili Oto Beyin Tamir Kursu
Garantili olarak sunmuş olduğumuz oto beyin tam bir kursu hizmetleri sayesinde ihtiyaçlarınıza özel farklı paketlerle sizlere en doğru çözümleri sunuyoruz. Hem teorik hem de pratik olarak alacağınız eğitimler kapsamında işinizin niteliğini artıracaksınız. Konaklama ve transfer ücretleri de sunmuş olduğumuz paketlerin içerisine dahildir.


Hakkımızda
Oto Beyin Tamir Kursu İle Kusursuz Araçlar
Türkiye’nin her yerinden gelebileceğiniz oto beyin tamir kursundan  gerçek bir uzman olarak çıkacaksınız. Kurs merkezimize en yakın noktada bulunan ve standartları bulunan konaklama merkezlerinde konaklamanızı sağlıyoruz. Bu sayede kurs merkezimize gelip giderken zamandan ve efordan kaybetmiyorsunuz. Sektör tecrübesi ile en kaliteli eğitimi almanızı sağlayan ekibimiz, muhtemel tüm senaryolar üzerinde oto beyin tamiri ile ilgili teorik bilgilerin sizlere aktarılmasını sağlar. Teorik eğitim hizmetlerini tamamlayanlar ardından 20 yıllık tecrübenin pratik eğitim aşamasına geçer. Müşteri ilişkileri eğitimi, cihaz kullanımı, birebir gerçek vaka çalışmaları ve çok daha fazlasını öğreneceğiniz pratik eğitim süreci sonucunda kendi işinizi açabilir veya bir oto beyin tamir merkezinde işe başlayabilirsiniz. 


Oto Beyin Tamir Kursunda Zanaat Öğrenin
Muğla’da 20 yıllık sektör tecrübesi ile hizmet veren oto beyin tamir kursu merkezimiz sayesinde mesleğinizi elinize alacak ve istihdamda önemli bir yere sahip olacaksınız. Zanaat öğrenmek için tercih edebileceğiniz en nitelikli yerler arasında bulunan oto beyin tamir kursumuzda Türkiye’nin bir numaralı eğitimini alacaksınız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi tercih edebilirsiniz. Havaalanından sizi VIP araçları ile karşılayan kurs merkezimiz yüksek standartlara sahip olan konaklama merkezlerine ulaştırır. Aynı gün eğitime başlayan uzmanlarımız totalde bir aylık garantili eğitim kapsamında en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Sınırlı sayıda olan kurs kapasitemiz üzerinden siz de kazanan olmak istiyorsanız bize ulaşın. Minimum bir aylık sürede birebir ustasından alacağınız dersler sayesinde siz de bir usta olacaksınız. Hem teorik hem de pratik çalışmalar ile hizmet sunduğumuz için eğitim bittikten hemen sonra süreci tam donanımlı olarak tamamlayacaksınız. 


Hakkımızda


Oto Beyin Tamiri Hakkında Her Şey

Oto beyin tamiri için ihtiyaç duyulan tüm donanım ve yazılımları detaylı bir şekilde sizlere aktaran firmamız desteklerini her zaman sizlere sunuyor. Oto beyin tamir cihazlarının kullanımı ile başlayan süreç, kilometre tamirinden kilometre ayarlamaya kadar çok geniş bir kapsamda bulunuyor. Son sistem cihazlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım eğitim hizmetlerinin kapsamında ABS oto beyin tamiri, airbag beyin kodlama, airbag oto beyin tamiri ve oto kilometre ayarlama gibi hizmetler bulunuyor. İmmobilizer iptali, oto anahtar kodlama, mazot pompa tamiri ve EVU motor tamiri gibi ile farklı konularda yüksek nitelikli çözümleri sizler için sunuyor. Muğla’da hizmet gösteren firmamızdan Muğla’nın tüm ilçelerinden faydalanmanız mümkündür.hizmetleri tek merkezden sunan firmamız, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak çözümleri ile yanınızdadır. Siz de otomobillerin beyinleri üzerinde söz sahibi olmak istiyorsanız bize danışın. İster sektöre sıfırdan girin, isterseniz de mevcuttaki bilgilerinizi geliştirmek isteyin; fark etmez. Herkesin yetkinliğine en uygun çözümlerin bir arada sunulduğu firmamız sayesinde işinizin profesyoneli olacaksınız. 

1+

Kurs Hizmeti

285+

Başarlı Öğrenci

1+

Eğitimci Kadro

Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi 268 Sok. No:13 Fethiye / MUĞLA

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts 08:00 - 18:00

Eğitimlerimiz

» Türkiye'nin 1 Numaralı Beyin Tamir Kursu