Oto Beyin Tamir Kursu

OTO BEYİN TAMİR KURSU

Oto beyin tamir kursu alan öğrencilerimiz, yepyeni bir mesleki bir deneyime sahip olurlar. 20+ yıllık uzman oto beyin tamir ustamızdan Türkiye geneli ve birçok ülkeden gelen öğrencimize özel birebir oto beyin tamir kursu verilmektedir. Bu özel kursumuz, teorik ve pratik bilgilere ek olarak gerekli olan tüm yazılımlarda paket olarak verilmekte olup garantili oto beyin tamir kursu kapsamında eğitim sonrasında da daima destek sunulmaktadır. Şirketimizden oto beyin tamir kursu alarak yeni bir mesleğe kusursuz bir giriş yapabilirsiniz. Bu yönde sağlanacak tüm desteği sunuyoruz. %100 öğrenme garantili oto beyin tamir kursumuzla ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefonlardan bizi arayabilir, hızlı başvuru formunu doldurabilir veya WhatsApp dan yazabilirsiniz.

Türkiye'nin Bir Numaralı Oto Beyin Tamir Kursu
Oto beyin tamir kursu sayesinde otomobillerin dilinden anlayın. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar alacağınız otomobil beyin tamiri konusunda ihtiyacınız olan tüm teorik ve pratik bilgiler bir arada sunulur. Hangi aşamadan kursa başlayacağınız ile ilgili uzmanlarımız sizleri bir testten geçirdikten sonra karar verir. Yönetimden sorumlu olan ve motorun tüm kontrollerini gerçekleştiren uzmanlarımız öncelik olarak teorik olan tüm bilgileri sizlere sunar. Ardından elektronik kontrol ünitesinde meydana gelebilecek arızalar ve olası onarım yöntemlerinin tamamını sizlere pratik olarak öğretir. Genellikle 30 gün içerisinde tamamlanan oto beyin tamir kursu eğitimlerimizde sınır yoktur. Dilediğinizde eğitim uzatabilir ve öğrenene kadar öğretim ilkemizden faydalanabilirsiniz. Tıpkı okula ya da işe gider gibi gideceğiniz tamir kursumuz için Muğla’nın her yerinden bizi ziyaret edebilirsiniz. Muğla ile sınırlı kalmayan hizmetlerimiz Türkiye’nin her yerinden otomobil beyin tamiri gerçekleştirmek isteyen herkese açıktır. 


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu için Her İlden Gelin
Türkiye’nin çeşitli illerinden oto beyin tamir kurs merkezimize gelerek bir iş sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm soruların yanıtını alacağınız hizmetlerimiz kapsamında elektrik kaçağında meydana gelen problemlerin tamir edilmesi, haberleşme ünitesinin bozulması ve ateşleme ünitesinin bozulması gibi problemlere karşı destek alabilirsiniz. Tercih edilen bir usta olmak için hemen kurs merkezimize kayıt olmalısınız. Son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz pratik eğitimlerden memnun kalacaksınız. Bire bir eğitim alarak gerçek bir usta olmak için tercih edebileceğiniz kurs merkezimize şehir dışından geliyorsanız sizin için konaklama ve yol süreçlerinde avantajlı paketler sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız sizi VIP araçlar ile havaalanından alıyor ve kurs merkezimizin bulunduğu noktaya götürüyor. Bu sayede aynı gün içerisinde eğitimlerimize başlayabiliyoruz. ABS beyin tamiri, ECU beyin tamire ve airbag tamiri gibi konularda beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız, seviyenize göre farklı kurs paketlerini sizler için sunar. Kurs merkezimizden mini oto beyin tamiri paketi veya full paket alabilirsiniz.

Oto Beyin Tamir Kursu ile Öğrenin
Cihaz eğitimi, programlama, arıza tespit programlama, arıza tespit cihazları gibi aklınıza gelebilecek tüm otomobil ve otomobilin beyinsel konuları ile ilgili destek alabilirsiniz. Sadece standart bilgiler değil, aynı zamanda güncel gelişmeler hakkında da eğitim alabileceğiniz kurs merkezimizde otomobillerin beyni ile ilgili tüm sorunlara etkin bir şekilde yanıt bulacaksınız. Siz de kendi işinizi açmak istiyorsanız otomobil beyin tamir kursundan destek alabilirsiniz. Alanında uzman, sektör tecrübesi olan ve güler yüzlü oto beyin tamir ustalarından alacağınız oto beyin tamiri eğitimlerinden sonra kendi iş yerinizi açabilir veya kurumsal bir yerde çalışabilirsiniz. ABS beyin programlama, immobilizer programlama ve airbag beyin programlama gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda bizden destek alabilirsiniz. Dijital gösterge tamiri, çıkma oto beyin, otomobil beyin tamiri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ustalarımıza danışabilirsiniz. Sadece ders aldığınız süre içerisinde değil, derslerinizi tamamladıktan sonra açacağınız iş yerinizde farklı bir problemle karşılaşırsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Otomobil beyin tamiri yapan yerler konusunda uzman olan firmamız, sizlere açacağız iş yeri konusunda destek olacaktır. Türkiye’nin her yerinden tercih edebileceğiniz oto beyin tamir eğitim merkezimizde üstün donanımlara sahip olan arıza tespit cihazları vasıtasıyla problemlerin anında tespit edilmesini sağlıyoruz.


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu ile Ustalaşın
Oto beyin tamir eğitimi veren merkezimiz de sadece otomobillerin elektro kontrol ülkesinin nasıl tamir edildiği ile ilgili değil, aynı zamanda arızaları en iyi şekilde tespit eden cihazlar hakkında da bilgi sahip olacaksınız. Nasıl ki bizim hedefimiz öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ise sizin önceliğiniz de aynı şekilde olacaktır. Müşterilerinizi mutlu etmek ve onları minimum maliyetle maksimum sonuçlara ulaştırmak için tercih edebileceğiniz ve garantili olarak sunmuş olduğumuz eğitim hizmetleri, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Fethiye oto sanayisinde hizmet veren kursumuzda hem güzel havanın tadını çıkaracak hem de eğitimle birlikte donanım kazanmanın özgürlüğünü yaşayacaksınız. Oto beyin tamir kursu kapsamında alacağınız hizmetler firmamızın garantisi altındadır. Siz eğitimleri başarıyla tamamlayana kadar ve kendinizden emin olana kadar öğrenmeye devam edersiniz. Son teknolojik cihazlar ile vermiş olduğumuz eğitimler sayesinde hem sektörle ilgili gelişmelerden haberdar olacak hem de kendinizi belirli bir uzmanlık alanında eğitmiş olacaksınız. Oto elektrikçilerinin ve tamircilerinin kendilerini geliştirmek için de tercih edebilecekleri kursumuz kapsamında kilometre ayarlama, beyin kodlama, beyin tamiri gibi birçok farklı konuda destek alacaksınız. Mazot pompa, tır beyin tamiri, iş makinaları ile ilgili elektronik kontrol ünitesinde meydana gelen problemler gibi işlemler kapsamında son sistem cihazlarımız ile destek veriyoruz. Siz de kapsamlı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir ve nitelikli eğitim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu içinde Neler Var?
Airbag, ileri teşhis, gösterge, şanzıman, yazılım, immobilizer ve ECU gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda destek alabileceğiniz firmamız ile en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Türkiye’nin her yerinde oto beyni ile ilgili kendini geliştirmek isteyenlere kapımız açıktır. Sunmuş olduğu tüm eğitim hizmetlerinde garanti veren firmamız motorlardaki gizli güç olmaya devam ediyor. Uzman kadromuz ile verdiğimiz otomobil beyin tamiri hizmetlerinde endüstriyel tamir hizmetlerini sistem içerisine dahil ediyoruz. Dilediğiniz zaman teknik destek de alabileceğiniz firmamız kapsamında araçların motor kontrol ünitesinde gerçekleşen tüm problemlere karşı uygun çözümler üreteceksiniz. Motor kontrol ünitesi içinde bulunan yazılımın değiştirilmesinden gösterge panelinin tamirine kadar çok kapsamlı bir konuda uzmanlığınızı elinize alacaksınız. Araç motorunda bulunan donanımların ilavesi ve kaldırma işlemleri gibi konularda destek alabileceğiniz firmamızda aynı zamanda motor gücünün düşürülmesi veya artırılması gibi işlemleri de profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz. Motor sınırlandırmalarının kaldırılması ve araç hızının sınırlandırılması gibi taleplere de doğru bir şekilde destek olmak için siz de uzman kadromuzdan eğitim alabilirsiniz. Hem yazılımsal hem de donanımsal destekler için tercih edebileceğiniz firmamız, yakıt tüketimini iyileştirmeden motor gücünü ve torkunu değiştirmeye kadar aklınıza gelebilecek tüm konularda desteklerini sizler için sunar. Sunmuş olduğumuz eğitimler sonrasında çözüm operasyonlarını optimize edebilirsiniz.


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu ile Bozulan Araçlara Çözüm
Aracı bozulan sürücülere en doğru ve en uygun maliyetli çözümleri sunmak için siz de işinizin başında olacaksınız. Sık sık stop eden otomobiller, çekilişten düşen otomobiller, klima açık kullanıldığında arabanın çekişten düşmesi, motorun daha erken devirlerde tork üretmeye başlaması gibi konularda uzman görüşünden faydalanarak siz de ustalar tarafından edileceksiniz. Hem zamandan hem de bütçeden kazandıran uygulamalar ile kendi işinizi kurmanıza yardımcı olan firmamız, yakıt tüketimini düşürecek ve motorun çok daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlayacaktır. Eski ve yeni tüm araçları onarabilmeniz  için tercih ettiğiniz firmamız sayesinde sürücülerin size güven duymasını sağlayacaksınız. Chip tuning eğitimleri alacağınız firmamızda aracın beynine anında müdahale ederek ileride oluşabilecek problemlerin de önlenmesi sağlayabilirsiniz. Araçların marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilen elektronik kontrol ünitesine hakim olarak en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Ateşleme ile ilgili olan düzenlemeleri doğru bir şekilde yaparak müşterilerinizin de memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. Motor gücünün artırılmasından yakıt tasarrufuna kadar birçok konuda iyileştirme yapabileceğiniz chip tuning uygulamaları sayesinde motora zarar veren unsurları ortadan kaldıracaksınız. Usta ve yetkili kişiler tarafından aracını onarmak isteyen sürücülerin yetkili adresi siz olacaksınız. Özellikle Avrupa’da oldukça yaygın olan chip tuning hizmetlerini sunmak size bir ayrıcalık katacaktır. Araçların performansını yükseltmeye yardımcı olan bu sistem, aynı zamanda aracın hızını da olumlu yönde etkiler. Chip tuning işlemleri yüksek hız elde etmek ve araç motorunu güçlendirmek için tercih edilebilir. Bu sistem aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar. Her araca özel olarak yapılan yazılım güncellemeleri sayesinde araçların yakıt tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanabilir. Hem özel araçlarda hem de ticari araçlarda kullanılabilen bu uygulamalar ekonomik bir sonuç doğurur. Siz de müşterilerimize bu hizmeti vererek sektörünüzde fark yaratabilirsiniz. Chip tuning ve diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamalar ile müşteri beklentisini tam olarak karşılamak için eğitimlerimizden faydalanmalısınız.


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu ile Alanınızın Ustası Olun
Alanında uzman bir usta olarak aracın motoruna zarar vermeden donanımı üzerinde değişiklikler yapmak sizin elinizdedir. Tecrübelerinizle yetkinliğinizi kanıtlamak için tercih edebileceğiniz eğitim merkezimizde motor ile ilgili oluşabilecek tüm problemlere karşı bir çözüm üreteceksiniz. Profesyonel firmalar arasında bulunarak sektörde gücünüzü elinize almak istiyorsanız siz de eğitim merkezimizi tercih etmelisiniz. Otomobil üreticileri, araçların senkronize bir şekilde ve belirli bir limit dahilinde üretimini gerçekleştirir. Araçların kapasitesi her ne kadar yüksek olsa da standart üretimde belirli bir standardizasyon belirlenir. Bu nedenle araçların performansının artırılması mümkündür. Kurs merkezimizin alacağınız eğitimler kapsamında araçların doğru bir şekilde modifiye edilmesini de sağlayabilirsiniz. Trafikte bulunan diğer sürücülerin ve canlıların sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde gerçekleştirmiş olduğunuz işlemler sayesinde hem ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz hem de araçların motorlarını optimize edebilirsiniz. Airbagden motora kadar aklınıza gelebilecek tüm konularda eğitim alacağınız firmamız sayesinde hem teorik hem de pratik bilgilere kolay, hızlı ve profesyonel bir şekilde ulaşabilirsiniz. Araçlardan tatmin edici sonuçlar alabileceğiniz eğitimlerimiz kapsamında sadece binek otomobiller de değil; deniz araçları, minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi araçlarda da memnun edici sonuçlar üreteceksiniz. Araçlarda beygir güç artışı sağlamak için tercih edeceğiniz eğitimlerimiz kapsamında siz de müşterilerimize 360° hizmetler sunabilirsiniz.


Oto Beyin Tamir Kursu

Oto Beyin Tamir Kursu ile Araçların Gücünü Artırın
Araçların gücünü artırmak için tercih edebileceğiniz eğitimlerimiz kapsamında her türlü araca müdahalede bulunabileceksiniz. Hem manuel vitesli hem de otomatik vites araçlarda uygulama yapacağınız özel bilgilere sahip olabileceğiniz kurs merkezimizde, işlemleri en kısa sürede ve en yüksek performansta gerçekleştirmeniz mümkündür. Airbag sistemlerinden dijital göstergelere kadar aklınıza gelebilecek her konuda araçla ilgili beyinsel problemlere karşı çözüm üretebilirsiniz. Geri dönüşümün dakikalar içerisinde mümkün olabileceği değişikliklerde müşterinin istemesi durumunda aracın tekrar eski haline dönüştürülmesini de sağlayabilirsiniz. Yazılımsal ve donanımsal olarak tam kapsamlı hizmet ders veren firmamız, yakıt performansının artırılmasından araç beyninde meydana gelen ve yüksek bütçeler harcanması gereken durumlarda müşterilerinizi minimum zararla araçlarının tamir edilmesine aracılık eder. Sunmuş olduğumuz hizmetler garantili olduğu için kurs merkezimizden öğrenmeden ayrılmanız mümkün değildir. Ortalama olarak 30 günlük olarak alabileceğiniz eğitimler kapsamında, talep etmeniz durumunda eğitim süresini uzatmanızı mümkündür. Öğrenene kadar öğretim ilkesi ile hizmetlerini sürdüren firmamız 30 günün sonunda yapacağı teorik ve pratik eğitimlerle en doğru sonuçlara en uygun fiyatlarla ulaşmanıza yardımcı olur.

Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi 268 Sok. No:13 Fethiye / MUĞLA

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts 08:00 - 18:00

Eğitimlerimiz

» Türkiye'nin 1 Numaralı Beyin Tamir Kursu