Oto Beyin Tamir Kursu Alan Kursiyerlerin Yorumları

Oto Beyin Tamir kursu eğitimlerimiz hakkındaki yorumlarınız

Türkiye’nin her yerinden oto beyin tamir kursumuzu tercih eden öğrencilerimizin yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Her biri ile bire bir ilgilenen ustalarımız, teorik bilgileri aktaran teknisyenlerimiz ve diğer kursiyerlerimiz ile biz bir aileyiz. Eğlenerek öğrenmenin anahtarını sunan oto beyin tamir kursu merkezimizde, her bir öğrencimizi tek bir öğrencimiz olarak kabul ettik ve eğitimlerimizi buna göre verdik. Toplamda 1 ay süren ve öğrenme garantili olan eğitimlerimiz sonrasında kendi iş yerlerini açan öğrencilerimiz, geleceğe umutla bakıyor, istihdama katkı sağlıyor.


Kursa başlamadan önce ne olacağını ve gelecek hedeflerim hakkında bir fikrim yoktu. Ancak hocalarımın desteği ve kendi azmim ile bu süreci mükemmel bir forma dönüştürdük. Şimdi kendi işimin patronuyum ve yanımda çalışanlarım var. İyi ki sevdiğim ve ilgilendim konuda eğitim almışım. Tüm hocalarıma teşekkür ederim. Bu kurs ile önce hayatımı kazandım, sonra insanların kendi hayatını kazanmalarını sağladım.

Mehmet Ö. / İSTANBUL


Oto Beyin Tamir Kursu Eğitimlerimiz hakkındaki yorumlarınız


Bütün programlama işlemlerini bu kurs sayesinde öğrendim. Önemli olan araç başında olan uygulamalar olduğunu düşünüyorum. Burada da hem teorik hem de pratik eğitimler bir arada verildiği için benim için oldukça iyi oldu. Eğitim veren ustalar gerçekten sektörünün en iyileri. Bu kadar iyi ustayı bir araya toplayan çok az firma vardır.

Sermet Ç. / İZMİR

Öğrene ne kadar öğretiyorlar. Yani, kurs bitti haydi sen git demiyorlar. Bu benim için çok iyi oldu. Bu kurs siz bitti diyene kadar bitmiyor. Bunun yanı sıra eğer şehir dışından geliyorsanız konaklama hizmetleri de veriliyor. Sizin için önceden her şey düşünülmüş oluyor.

Hasan K. / ANKARA

Özel oto beyin tamir programları kullanılarak eğitim veriliyor. Kurstaki teknolojik altyapı çok güçlü. Ustalara zaten diyecek hiçbir şey yok, Türkiye’nin en iyi ustaları. Tüm oto beyin programlama işlemleri tek bir kursta öğretildiği için siz de kurstan çıktıktan sonra kendi iş yerinizi rahatlıkla açabiliyorsunuz.

Oğuzhan Y. / MANİSA


Oto Beyin Tamir Kursu Eğitimlerimiz hakkındaki yorumlarınız

Kurs merkezinde örnek vakalar üzerinden size pratik dersler anlatılıyor, bu çok önemli. Araç başında gerçekleştirilen işlemler sayesinde teorik derslerde anlatılan her şeyi pratikte de görmüş oluyorsunuz. Bir de tüm işlemler son teknolojik cihazlarla yapıldığı için gerçekten sorunsuz oluyor. Bu işi yapacak olanlara tavsiyem ustalarını iyi seçmeleri ve cihazlarını doğru bir şekilde kullanmaları olacak. Her şey güzel yaptığınızda sonuç da gerçekten güzel oluyor. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Hilmi M. / YOZGAT

Birebir eğitim fırsatının sunulduğu oto beyin tamiri kursu 20 yıllık sektör tecrübesi ile sunuluyor. Hocalara gerçekten çok ilgili. Bir ay içerisinde tamamlanan kursta anlamadığınız bir yer olursa süreyi ücretsiz bir şekilde uzatmanızı da mümkün. Oluşabilecek tüm problemlere karşı senaryolar sizlere sunuluyor. Hem teorik hem de pratik olarak çözümler üretiliyor. Kurstan mezun olduktan sonra kendi iş yerinizi açabilecek kadar donanımlı oluyorsunuz. İşinizi açtıktan sonra aklınıza herhangi bir şey takılırsa yine kurs merkezine sorabiliyorsunuz. Bu sayede hem kendi işinizin patronu oluyorsunuz hem de ömür boyu öğrenci oluyorsunuz.

Sinan M. / KONYA

Eski ve yeni tüm araçlara nasıl müdahale edileceğini bu kurs sayesinde öğrendim. Eğer mesleğinizi elinize almak istiyorsanız bu kurs tam size göre. Önce teorik dersler, sonra pratik dersler ile anlatım yapıldığı için öğrendiklerinizi özümsüyorsunuz. Anlamadığınız yerleri tekrar anlatıyorlar ve siz öğrenene kadar öğretmeye devam ediyorlar. Ticari çıkarla değil, gerçekten öğretmeyi sevenlerin bir arada bulunduğu bir kurs merkezi.

Serhat Y. / ÇORUM